Kategorie

Producenci

Newsletter

W branży BHP działamy od 1996 roku.

Na przestrzeni tych lat obserwowaliśmy jak dynamicznie rozwija się ten Rynek w Polsce i na świecie. Mnogość i różnorodność produktów wytwarzanych w coraz nowszych technologiach i o coraz wyższych parametrach gwarantujących bezpieczeństwo pracy w różnych dziedzinach i gałęziach przemysłu spowodowało, że tzw. "zaopatrzenie" w środki ochrony pracy przerodziło się w dziedzinę wiedzy, wymagającą bardzo dobrej orientacji oraz znajomości oferowanego na rynku asortymentu.

W OPTIMO tworzymy zespół fachowców, którzy są w stanie zapewnić Państwu profesjonalny i dostosowany do Państwa wymagań i potrzeb (również finansowych) dobór środków ochrony pracy.

Naszym celem jest przede wszystkim doradztwo oraz dystrybucja i sprzedaż dostępnego na europejskim rynku asortymentu BHP.

Klientami naszymi są: firmy korporacyjne, produkcyjne, handlowe, usługowe, urzędy, szkoły, przedszkola, uczelnie, warsztaty samochodowe, firmy budowlane, sprzątające, gastronomiczne, spedycyjne, medyczne, stomatologiczne.

Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców końcowych, jak również hurtowych (zakupujących towar do dalszej odsprzedaży), bowiem wiele artykułów jesteśmy w stanie zaproponować w satysfakcjonującej hurtowej cenie. Wystarczy do nas zadzwonić i porozmawiać. Kontakt.

Będziemy szukać dla Państwa produktów ciekawych i atrakcyjnych cenowo. Będziemy starać się, aby Państwo zostali naszymi stałymi klientami.    

Pragniemy raz jeszcze podkreślić, że posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę związaną z bezpieczeństwem i higieną pracy w wielu dziedzinach zawodowych oraz na różnych stanowiskach.