W sklepie OPTIMO proponujemy Państwu następujące kategorie produktów: rękawice robocze i ochronne, odzież oraz obuwie do pracy, osłony głowy, twarzy, oczu, słuchu, dróg oddechowych, sprzęt do prac na wysokości, pasty i kremy do rąk, czyściwo bawełniane, artykuły BHP. Produkty przez nas wybrane to towar sprawdzony i godny zaufania. Proponujemy znane marki, takie jak: LEMAITRE, PROTEKTOR, TEXXOR, JULEX, CERVA, CANIS, POLROK, REIS, LEBER & HOLLMAN, ARDON, FRIDRICH &FRIDRICH, MERCATOR MEDICAL, SEMPERMED, FILTER SERVICE POLSKA, MAT, PROTECT, JSP, CRV, FREE HANDS, DUPONT, TO WORK FOR, PANDA, SECURA, AUSTRALIAN LINE.

Zapraszamy również do naszej siedziby w Piasecznie przy ul. Sienkiewicza 25.

Jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa nowe artykuły, jak również dostosować asortyment do Państwa aktualnych potrzeb. Towary prezentowane w Sklepie mają różną dostępność w zależności od realizacji zamówień u dostawców. W przypadku wystąpienia braku produktu może się okazać, że podany termin realizacji Państwa zamówienia będzie niemożliwy. W takiej sytuacji Sklep powiadomi o tym Klienta i wskaże najbliższy termin możliwy do zrealizowania.

Zamówienia przyjmujemy poprzez formularz zamówienia na stronach internetowych Sklepu, jak również poprzez pocztę elektroniczną e-mail oraz drogą telefoniczną. Czas realizacji zamówień wynosi 2 do 5-ciu dni roboczych liczonych od daty potwierdzenia zamówienia do daty wysłania zamówionych towarów do Klienta (w przypadku wyboru przedpłaty, czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu wpływu zapłaty na konto bankowe Sprzedawcy). Prosimy o podawanie numeru telefonu, aby w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów możliwe było ich szybkie rozwiązanie.

Zamówienia złożone po godzinie 14 : 00 mogą być rozpatrywane w następnym dniu roboczym.