ODZIEŻ ROBOCZA I OCHRONNA

ODZIEŻ ROBOCZA I OCHRONNA

Produkty renomowanych firm polskich i europejskich oraz szyte na zamówienie. Ubranie ochronne do pracy w różnych warunkach. Ma za zadanie chronić ciało przed uszkodzeniem mechanicznym, szkodliwymi związkami chemicznymi, niskimi i wysokimi temperaturami, mikroorganizmami, ładunkami elektrycznymi oraz innymi niebezpiecznymi czynnikami. Z drugiej strony ubranie robocze musi zapewniać odpowiednie warunki dla prac wymagających idealnej czystości, sterylności, antystatyczności itp.
Ze względu na różnorodność zagrożeń oraz wymagań, różne są również materiały, z których wykonano odzież. Powinno łączyćąc w sobie trwałość, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia z wymaganiami i specyfiką danej pracy, co regulują specjaliustyczne normy.

Jest 789 produktów.

Pokazano 1-12 z 789 pozycji
Aktywne filtry

BETA VWJK126B - KURTKA OCHRONNA OSTRZEGAWCZA WIELOSEZONOWA

Krótka kurtka wielosezonowa z odpinaną futrzaną podpinką, odpinanym futrzanym kołnierzem oraz odpinanymi ocieplanymi rękawami, przeciwdeszczowa, z chowanym kapturem, ostrzegawcza, o intensywnej widzialności, w kontrastowych kolorachMarka: BETALinia produktów: VIZWELL

Cena 242,46 zł Cena podstawowa 292,13 zł
( netto: 197,13 zł )
W magazynie

Śledź nas na Facebooku