Kategorie

Producenci

Newsletter

RĘKAWICE NAKRAPIANE PCV

RĘKAWICE NAKRAPIANE PCV

Rękawice wykonane z tkaniny nakrapiane polichlorkiem winylu. Charakteryzują się dobrą manualnością. PCV zapobiega śli...

Więcej

Podkategorie

 • KEVLAR NAKRAPIANY PCV

  Rękawice wykonane z kevlaru nakrapiane polichlorkiem winylu. Rękawice o wysokiej odporności mechanicznej i termicznej. Charakteryzują się dobrą manualnością. PCV zapobiega ślizganiu się rękawic.

 • NYLON/BAWEŁNA NAKRAPIANY PCV

  Rękawice wykonane z mieszanki nylonu i bawełny, nakrapiane polichlorkiem winylu. Charakteryzują się dobrą manualnością. PCV zapobiega ślizganiu się rękawic oraz powoduje ich wzmocnienie mechaniczne.

 • NYLON (POLIAMID) NAKRAPIANY PCV

  Rękawice wykonane z nylonu, nakrapiane polichlorkiem winylu. Charakteryzują się elasycznością i bardzo dobrą manualnością. PCV zapobiega ślizganiu się rękawic oraz powoduje ich wzmocnienie.

 • BAWEŁNA NAKRAPIANA PCV

  Rękawice wykonane z naturalnej bawełny, nakrapiane polichlorkiem winylu. Charakteryzują się dobrą manualnością. PCV zapobiega ślizganiu się rękawic oraz powoduje ich wzmocnienie.

 • POLIESTER/BAWEŁNA NAKRAPIANE PCV

  Rękawice wykonane z mieszanki poliestru i bawełny, nakrapiane polichlorkiem winylu. Charakteryzują się dobrą manualnością. PCV zapobiega ślizganiu się rękawic oraz powoduje ich wzmocnienie.

 • POLIESTER NAKRAPIANY PCV

  Rękawice wykonane z poliestru, nakrapiane polichlorkiem winylu. Charakteryzują się dobrą manualnością i elastycznością. PCV zapobiega ślizganiu się rękawic oraz powoduje ich wzmocnienie.